خطبه های دشمن شکن ۲۲ فروردین ۹۳ + صوت


حضرت آیت الله جباری

حضرت آیت الله حاج سید صابر جباری امام جمعه بهشهر و نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری، در خطبه های نماز جمعه ۲۲ فروردین ماه ۹۳ بهشهر ضمن دعوت خود و دیگران به تقوای الهی و گرامیداشت روز ملی فناوری هسته ای یاد و نام شهدای هسته ای را گرامی داشته و تاکید کردند برابر فرمایشات حضرت امام خامنه ای (س) ، حق انرژی هسته ای به عنوان خط قرمز ملت ما است و هیچ قدرتی توان گرفتن این حق را ندارد. 

ایشان در بخش دیگری از بیاناتشان در موضوع دلایل موفقیت های نظام و ملت ایران را عمل به فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) و تابعیت از حضرت امام خامنه ای (س) دانسته که فرمودند : مطیع رهبری باشید ، تا به مملکت تان آسیبی نرسد. مساجد را پرکنید ، مسجد سنگر است. ید واحده باشید و هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید و تاکید کردند اگر پشتیبان رهبری نباشید ، مساجد را خالی کنید ، اختلاف داشته باشید استکبار و آمریکا به مقاصدش خواهد رسید. امام این خطر بزرگ را در اوایل انقلاب به مردم گوشزد کردند.

حضرت آیت الله جباری در ادامه افزودند : همه مسئولین کشوری ، استانی و شهری ، حتی خانواده ها موظفند در تقویت بنیه اقتصادی و رشد فرهنگی تلاش کنند و با قناعت و رعایت همه جانبه در اقتصاد و رشد و تعالی در فرهنگ ، کشور را از وابستگی خارج کنند و ان شا الله بتوانیم شعار مقام معظم رهبری در سال ۹۳ را ، یعنی اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی را جامع عمل بپوشانیم.

پخش فایل صوتی خطبه های نماز جمعه ۲۲ فروردین ماه ۱۳۹۳

دریافت فایل صوتی خطبه های دشمن شکن ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ حضرت آیت الله جباری

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر


4 + = 9